Hakkımızda

tiner dolumuİstanbul’dan dolumu yapıp tüm Türkiye’ye Selülozik ve sentetik tiner dolumu yaparak ihtiyacı karşılamayı başaran Damlataş Kimya uzun yıllardır sektörde olan yerini korumaya devam etmekte ve yeni teknolojiler ile çok daha iyi ürün grupları ile piyasaya yön vermeye başlamaktadır.

Sentetik tiner dolumu yapan ve ihtiyaçları belirleyerek tüm ürünlere hizmet verecek şekilde birçok çeşit ile hizmet veren Damlataş Kimya, Türkiye’nin en ücra köşelerine bile markasını taşımayı başarmış olan bir firma olarak gücünü ortaya koyuyor. Kaliteli hizmeti sunmak için her zaman daha çok çalışan ve üstelik son sistem teknolojiler ile hizmet vermeye gayret eden ve bunu başaran firma, var olan sistemleri de sürekli olarak yenilemekte ve piyasanın ihtiyacına göre ürünleri en kısa sürede sizlere ulaştırmaya devam etmektedir.

7 gün 24 saat arayarak ulaşabileceğiniz firma her türlü sorunuza yanıt verebilecek ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek tüm tiner çeşitlerini bulmanıza olanak tanımış olacaktır. İstanbul Tuzladan sizlere ulaşan firmaya ister mail yolu ile isterseniz telefon yolu ile ulaşım sağlayarak ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz.

Destilasyon herhangi bir ürünümüzde kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz avrupa standartlarına uygun olarak 1. sınıf ürünlerle satışa sunulmaktadır.

Ürünlerinize kaliteyi tercih ediyorsanız bundan sonra tiner çeşitleri için en uyun fiyatlı ve en kaliteli şekilde olan ürünler için teklif istemeye başlayabilirsiniz. Bütçe olarak sizlere yardımcı olacak olan firmanın ürünleri ile sıkıntı yaşamayacak ve tiner ihtiyaçlarınızda en doğru adresi bulmuş olacaksınız. Kaliteyi bulmak asla  tesadüf değildir.